Јелена Карлеуша се пофали со новото фустанче, но сите гледаа во нејзините огромни гради (ФОТО)


Популарната пејачка Јелена Карлеуша често знае да ги израдува своите фанови со некоја провокативна фотографија.

Имено, таа и текако води сметка кога се во прашање здравата исхрана и нејзиниот физички изглед, па така своето дело го доведе до совршенство.

Карлеуша реши да ги почести фановите со нова фотографија, на која во прв план беа нејзините огромни атрибути.

Покрај многубројните костими за капење кои ги поседува, таа овој пат докажа дека може да изгледа заводливо и во кратко летно фустанче, во кое ги истакна своите огромни гради.

-Летни бои, напиша Карлеуша под фотографијата.

Погледнете ја фотографијата која Карлеуша ја објави на својот Инстаграм профил:

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format