18+: Теодора го покажа своето “маче”, па собра 200.000 лајкови на Инстаграм (ФОТО)


18+: Теодора го покажа своето “маче”, па собра 200.000 лајкови на Инстаграм

Пејачката Теодора Џехверовиќ и кошаркарот Нино Ќелебиќ, откако ја официјализираа врската, не престануваат со објавување фотографии на кои позираат и уживаат во романсата.

Откако повеќе не ја кријат врската, и сликите на социјалните мрежи се се поопуштени. Имено, новата фотографија на заљубениот пар е побезобразна од досегашните, па за истата и текако се зборува.

Теодора во црвено бикини лежи на своето момче кое одмара на лежалка.

Погледнете ја фотографијата која собра речиси 200.000 лајкови на Инстаграм:


Like it? Share with your friends!

3
8 shares, 3 points

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format