25 најчудни места каде што мажите го имаат пикнато својот пенис, она под број 10 ќе ве насмее до солзи


25 најчудни места каде што мажите го имаат пикнато својот пенис, она под број 10 ќе ве насмее до солзи…

Сепак, овие мажи ја подигнале својата мешавина на љубопитност и сексуален нагон на едно сосема ново ниво. 

Познато е дека машката креативност понекогаш нема граница, а она што овие „специјалци“ го извеле дефинитивно предизвикува еден аплауз. Прочитајте ги овие искрени исповеди на 25 мажи.

1. Тесто за леб

– Работев во една фурна, тестото беше на маса, отидов позади касата, тестото го посипав со вода и го турнав пенисот во смесата.

2. Кактус

– Го пресеков на половина и забавата може да започне. Не се повредив. 

3. Путер од кикирики

– Имав сексуален однос со стаклена тегла полна со путер од кикирики.

4. … и тегла со мармалад

– Истото како и со путерот од кикирики.

5. Сопствената крв

– Многу ми течеше крв од носот, влегов во туш кабината, погледнав надолу, крвта течеше на пенисот, а јас одлучив дека така ќе ми биде полесно да мастурбирам. 

6. Даската од шолјата 

– Го статив помеѓу даската и поклопецот и уживав. Имав само 15 години, беше многу болно и нималку секси, но сеедно свршив. 

7. Банана

– Пенисот после тоа со недели ми мирисаше на банана.

8. Тигрова маст (крем против сите болки)

– Бев дете и тоа ми се чинеше како одлична идеја. Никогаш немојте тоа да го правите. Никогаш!

9. Украсни перници

– Комбинацијата на перница и лосион од какао. Бев дете и се уште се прашувам дали за тоа дознаа моите родители. Не разбирам како не им бил сомнителен мирисот кој го оставив зад себе.

10. Две парчиња стек и перница

– Токму така. Не беше лошо…

11. Кујнска маса намачкана со лубрикант

– Тоа беше сензационално, триење на масата…

12. Зајачко крзно и стара плишана играчка

– Тоа беше навистина чудно поглавје во мојот живот.

13. Гумени ракавици, тоалетна и сапун

– Од тие состојки направив провизорна вагина, не помина баш најдобро, а пенисот ме болеше со денови по тој експеримент.

14. Пластична вреќа полнета со парчиња шунка и сапуница

– Тоа беше многу интересно искуство за некој млад тогаш како мене.

15. Немојте да ме осудувате – го ставив во плишано мече

– Мечето имаше дупка на едната страна, а 13-годишно момче тоа го искористи. 

16. Не ме осудувајте – и ја тоа сум го направил

– Ден денес се чувствувам поради тоа одвратно.

17. Пита

– Се се случи под влијание на филмот „Американска пита“, само што во мојот случај се работеше за пита со месо. Никогаш повеќе! Никогаш…

18. Валкана батериска ламба

– Беше покрај креветот и ми послужи. Штета што покасно сфатив дека е валкана и одвратна. 

19. Шишенце регенератор

– Првото самозадоволување, а јас немав поим како тоа се прави. Се туширав, го видов регенераторот и одлучив да пробам. Сето тоа беше супер додека пенисот не набабри и не се заглави во шишенцето. Ме фати паника, но за среќа се ослободив. Потоа не се замозадоволував подолг период.

20. Паста за заби

– Како дете користев регенератор како лубрикант под туш. Еден ден одлучив да пробам нешто ново и се решив за пастата за заби. Неверојатно печеше и болеше, а најлошо е што целото мое семејство беше во другата соба така да не можеш ниту да викнам. Катастрофа.

21. Лут сос

– Пред ритуалната мастурбација под туш ги перев садовите на кои имаше останато лут сос. Се потрудив добро да ги измијам рацете, но испадна дека тоа не било така. Болката која си ја нанесов во тој момент никогаш нема да ја заборавам.

22. Вреќичка за сендвич полнета со крем за раце помеѓу два сунѓери кои се поврзани со еластични ленти и спакувани во една конзерва чипс

– Навистина се потрудив да ја изработам оваа направа. Не дека успеа да ми послужи, за потоа да сфатам дека тие 20 минути можам да ги потрошам многу попродуктивно. Да кажеме, под туш.

23. Комбинација од стопени колачиња и лубрикант

Сетоа тоа е ОК, но истопените колачиња се залепија на моите срамни влакна па морав да се бричам, а тоа не ми беше намерата.

24. Штикла со отворени прсти

– Имав згодна сосетка која ме чуваше како дете. Влегов во нејзиниот тоалет, ја здогледав штиклата и влегов во акција. Оцена: 9/10. Тоа секако би го повторил.

25. Барбика во природна големина

– Сестра ми ја доби за роденден, а мене ми се допадна…


Like it? Share with your friends!

2
5 shares, 2 points

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format