Погледнете како изгледа Карлеуша без фотошоп и шминкање на фотографиите (ФОТО)

Погледнете како изгледа Карлеуша без фотошоп и шминкање на фотографиите. Турбофолк ѕвездата Јелена Карлеуша фотографите ја уловиле додека пристигнува на снимањето на емисијата Гранд специјал...

Skopje

Трошоците се огромни, приходите нула: И познатата Цеца во финансиски проблеми поради короната

Трошоците се огромни, приходите нула: И познатата Цеца во финансиски проблеми поради короната… Светлана Цеца Ражнатовиќ ја отвори душата пред белградскиот аеродром, каде што раскажа...

Skopje

“СРАМ ДА ТИ Е” – Најпознатата девојка на Балканот објави фотка која на никој не му се допадна – “Облечи барем гаќички”

Не им се допадна ова нејзино издание. Поранешната учесничка на Задруга, Маја Маринковиќ објави провокативна фотографија и снимка на својот Инстаграм профил. Имено, таа позираше...

Skopje

Од деведесетите години не излегува без пиштол: Има истепано 2.000 “фраери”, а го чуваат 7-8 телохранители

Не сака да ризикува… Идниот учесник на ријалити програмата Задруга, Кристијан Голубовиќ открил дека стравува за својата безбедност, и дека секогаш е опкружен со телохранители,...

Skopje

Во кревет со него! Анастасија Ражнатовиќ пресреќна, не е сама: “Најубавото утро” (ФОТО)

Во кревет со него! Анастасија Ражнатовиќ пресреќна, не е сама: “Најубавите утра”… Семејството Ражнатовиќ пред неколку месеци стана побогато за уште еден член на семејството,...

Skopje

Сите се согласуваат дека оваа девојка го има најдоброто природно тело на Балканот, но и пошироко (ФОТО)

Сите се согласуваат дека оваа девојка го има најдоброто природно тело на Балканот, но и пошироко… Таа успеала да ја сочува совршената линија, познатата Сарајка...

Skopje

Таа е најбогатата српска пејачка: Прифатила “непристојна понуда” од богат русин и преку ноќ стана милионерка

Понуда која не се одбива! Пејачката Катарина Грујиќ никогаш не криела дека потекнува од богато семејство, но и дека не заработувала толку многу што ги...

Skopje

Јелена Карлеуша се пофали со новото фустанче, но сите гледаа во нејзините огромни гради (ФОТО)

Популарната пејачка Јелена Карлеуша често знае да ги израдува своите фанови со некоја провокативна фотографија. Имено, таа и текако води сметка кога се во прашање...

Skopje

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format