Вознемирувачко: Со сета сила газеше и шутираше мало кученце, неговата жена се обидела да го спречи, но…(ВИДЕО)

Вознемирувачко: Со сета сила газеше и шутираше мало кученце, неговата жена се обидела да го спречи, но… Бизарна сцена беше фатена на камера во лифт...

Skopje

Оваа мачка сака да биде спајдермен (ВИДЕО)

Оваа мачка сака да биде спајдермен… Има само неколку месеци, а веќе ја покажува својата подготвеност. Ова преслатко маче изведува неверојатни акробации на ѕидот. Погледнете...

Skopje

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format