Георгина позираше во бикини, но сите гледаа во нејзиното стапало (ФОТО)

Георгина позираше во бикини, но сите гледаа во нејзиното стапало. Георгина Родригез повторно привлече огромно внимание со само една фотографија. Сопругата на фудбалерот Кристијано Роналдо...

Skopje

Познатата актерката уапсена после смртта на нејзиното момче

Познатата актерката уапсена после смртта на нејзиното момче… Актерката е приведена откако нејзиното момче, исто така актер, починал поради предозирање. Боливудската ѕвезда Реа Чакаборти била...

Skopje

Фановите се уверени дека Клои Кардашијан е бремена, токму поради оваа фотографија (ФОТО)

Фановите се уверени дека Клои Кардашијан е бремена, токму поради оваа фотографија. После новата фотографија на Инстаграм, обожавателите на Клои Кардашијан се сомневаат на тоа...

Skopje

Познатиот Јутјубер почина на 17 годишна возраст: Неговиот татко се сомнева дека се предозирал

Познатиот Јутјубер почина на 17 годишна возраст: Неговиот татко се сомнева дека се предозирал… Познатиот Јутјубер и инфлуенсер, Итан Питерс, познат по својот псевдоним “Итан...

Skopje

Најплатената манекенка на светот проговори за болеста која ја мачи веќе 8 години: Понекогаш го заборавам патот до дома и чувствувам како…

Најбранатата манекенка на денешницава, родена во Вашингтон, ИТ девојка и вистинска Инстаграм ѕвезда Бела Хадид, неодамна отворено зборуваше за болеста со чиј последици се бори...

Skopje

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format